Prekinuta košarkaška utakmica Sutjeske i Budućnosti

Utakmica polufinala Prve crnogorske košarkaše lige između Sutjeske i Budućnosti u Nikšiću je prekinuta na nešto manje od šest i po minuta do kraja prvog poluvremena jer su navijači gostujuće ekipe napravili haos.

Tada su navijači gostiju „Varvari” upali u teren kroz službeni ulaz, koji je bio otvoren, i počeli da provociraju domaće navijače.

Usledilo je gađanje stolicama od strane „Vojvoda”, a onda je policija intervenisala i „Varvare” izbacila iz sale.

Sudije su prekinule utakmicu, prvi plan je bio da se nastavi pred praznim tribinama, ali je ta opcija brzo otpala, jer se Sutjeska protivila da nastavi meč bez podrške publike.

Duel tako danas neće biti završen, a Budućnost je u momentu prekida vodila 36:26, pišu "Vijesti".

Autor: sportal.rs