Dijaz je ušao u igru u 83. minutu.

Fudbaleri Lutona i Liverpula odigrali su večeras bez pobednika, 1:1 u meču 11. kola engleske Premijer lige.

Luton je poveo u 80. minutu pogotkom Tahita Čonge u 80. minutu, a bod Liverpulu doneo je kolumbijski reprezentativac Luis Dijas u petom minutu nadoknade vremena.

Dijaz je ušao u igru u 83. minutu.

On je posle postignutog gola pokazao majicu ispod dresa na kojoj je pisalo: "Oslobodite mog oca".

Roditelji fudbalera Liverpula kidnapovani su pre osam dana u Kolumbiji dok su se vraćali kući kada su ih presreli naoružani napadači na motorima. Kolumbijska policija je odmah pronašla majku Luisa Dijaza, ali i dalje traga za njegovim ocem Luisom Manuelom, pišu Novosti.

Liverpul se nalazi na trećem mestu na tabeli Premijer lige sa 24 boda, a u narednom kolu na svom terenu dočekaće Brentford.

Luton je trenutno na 17. poziciji sa šest poena, a u narednom kolu Premijer lige gostovaće Mančester junajtedu.

Autor: Novosti