Zakomplikovana borba za 2. mesto

Fudbaleri Partizana dočekali su TSC večeras u Beogradu u 2. kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije. Gosti su ponovo slavili u Humskoj i to rezultatom 2:1! ⚽

Mnogo uzbuđenja je donela utakmica, a TSC je jurio pobedu kako bi nastavio borbu za 2. mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Uspeli su u svojoj nameri.

Gosti su pobeli golom Ćirkovića koji je zatresao mrežu posle asistencije Pantovića. Samo 6 minuta kasnije Natho je pokazao koliki je majstor. Iz slobodnog udarca je postigao fenomenalan gol.

IZVOR: YT / Arena Sport TV

Drugo poluvreme donelo je mnogo neizvesnosti. Gosti su ponovo došli do prednosti golom koji je postigao Saša Jovanović:

Nakon toga bilo je veoma napeto. Crno-beli su napadali, a TSC je propustio veliku priliku da reši meč. Umesto toga gledali smo neizvesnu završnicu, a i posle ovog meča crno-beli će biti nezadovoljni suđenjem.

Autor: redportal.rs