Srbija se borila da ne primi gol, a ne da ga da!

Fudbalska reprezentacija Srbije je remizirala protiv Danske sa 0:0 u trećoj utakmici grupne faze Evropskog prvenstva, čime su se orlovi i oprostili od ovog takmičenja, pošto završavaju kao poslednjeplasirani u grupi sa četiri boda. 😏

Srbija je na sebi imala imperativ pobede, morali su orlovi da krenu hrabro, da krenu napred i pokušaju da dođu do sva tri boda, jer samo to je ono što nam odgovara i što nas vodi u iduću rundu, ali nismo to videli ni sada od naše selekcije. ⚽

Ponovo smo gledali jednu Srbiju koja nema ideju, koja igra tek toliko da se brani i da ne dolazi u priliku. Bilo je to evidentno nakon prvih 45 minuta, gde naša selekcija nije imala nijedan šut ka golu Kaspera Šmajhela, praktično, Srbija se borila da ne primi gol, a ne da ga da. Prva, ujedno i poslednja prilika za našu selekciju je viđena u 92. minutu meča, što dovoljno govori o tome, koliko je Srbija bila spremna da napadne u ovom meču, kako piše Telegraf.rs.

Pokušao je Piksi potom da sve razmrda u drugih 45 minuta sa promenama, kada je izvukao Lazara Samardžića, jednog od najboljih fudbalera u tom momentu, a ubacio je i Luku Jovića, što nije dalo baš rezultate. 😏

Tako da... Srbija odlazi kući već nakon tri utakmice, gde je izuzetno podbacila i odigrala ispod svakog očekivanja. Ruku na srce, dala je Srbija gol, ali iz ofsajda, dok je možda mogla i dobiti penal, ali je upitno i da li je to zaslužila.

Autor: Telegraf.rs