Poništen gol Srbije 👇

Srbija i Danska igraju utakmicu poslednjeg, 3. kola na Evropskom prvenstvu u fudbalu, a nakon završenog prvog poluvremena rezultat je 0:0. ⚽

Drugo poluvreme 👇

Izmena i u Danskoj, Skov Olsen menja Vinda!

46. minut - Dvostruka izmena u reprezentaciji Srbije, na teren će Jović i Tadić, na klupu se sele Samardžić i Gudelj! Ovo je mnogo ofanzivnija postava Srbije!

47. minut - Pritisak Srbije, Mitrović je bacio na muke defanzivce Danske, ali je intervenisao vestergard!

48. minut - Danci su sada bili opasni, dva centaršuta, ali je reagovao Živković!

49. minut - Rasplamsala se borba u Minhenu, Danci su ponovo pretili, onda je Srbija krenula u kontru, Mitrović je povučen, ali je francuski sudija ostao nem!

49. minut - Korner za Srbiju, prvi na meču! Tadić je centrirao, Milenković pokušao, ali otklanja opasnost Skov Olsen!

51. minut - Još jedna prilika za Dansku, Hojlund je kombinovao sa Skov Olsenom, ovaj šutirao, ali mu je udarac izblokiran. Odbranila se Srbija i posle kornera!

53. minut - UH, poništen je gol Srbije zbog ofsajda! Tadić je proigrao Jovića, on obišao golmana Danske, šutirao, loptu je u svoju mrežu smestio Andersen, ali je podignuta zastavica! Čeka se VAR!

57. minut - Otvorila se utakmica u Minhenu, mnogo zanimljiviji meč gledamo u drugom poluvremenu! Srbija izgleda mnogo opasnije, kako prenosi Pink.rs.

Autor: Pink.rs / Redportal.rs