Oba tima predstavljaće Srbiju u Evropi naredne sezone ☝️

Fudbaleri Partizana i Radničkog 1923 odigrali su jednu od najinteresantnijih utakmica ove sezone u poslednjem kolu ovogodišnje Superlige.

Kragujevčani su bolje otvorili meč i stvorili su prednost od 0:1 golom Vidosavljevića već u 4. minutu, a tim rezultatom se otišlo na odmor.

Prednost je duplirao Aleksić u 72. minutu, ali crno-beli su uspeli da se vrate u igru.

Prvo je smanjio Nikolić u 76. minutu, a izjednačenje crno-belima doneo Trifunović u 82. minutu utakmice.

Crno-beli sezonu završavaju na 2. mestu koje vodi u 2. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, dok Radnički sezonu završava na istorijskom 5. mestu koje ih vodi u prvi izlazak u Evropu ikada. Kragujevčani će naredne sezone igrati kvalifikacije za Ligu konferencija.

Autor: Balša Stupar