Crveno-beli upisali novu pobedu u regionalnom takmičenju

Košarkaši Crvene zvezde preboleli su poraz u Evroligi od Milana, pa su večeras veoma ubedljivo savladali Krku na gostovanju. Crveno-beli u 9. kola ABA lige savladali Krku rezultatom 90:67.

Zvezda je lako došla do nove pobede. U svakoj četvrtini su bili bolji od domaćina i pokazali da su zasluženo na čelu regionalnog takmičenja.

Najefikasniji u gostujućem timu bio je Tobi sa 16 poena, dok su ga pratili Bolomboj sa 13 i Lazarević i Simonović sa po 12 poena.

Nije ovo bila laka utakmica za Zvezdu, a trener Sferopulos je imao zadatak da oporavi ekipu i večeras spreči iznenađenje. U tome je uspeo, ali je uspeo i u tome da razigra Simonovića koji se vratio posle povrede i biće veliko pojačanje za crvneo-bele u nastavku sezone.

Autor: redportal.rs