Hitna pomoć je samo mogla da konstatuje sm*t

Dve osobe teško su povređene u saobraćajnim nesrećama koje su se u protekla 24 sata dogodile u prestonici. 👇

U noći između petka i subote u Beogradu ekipe Hitne pomoći imale su više od 130 intervencija. 🚑

- Ukupan broj intervencija tokom dana bio je 206, što je rekordan broj poziva našim ekipama. 70 poziva je bilo na javnom mestu, od čega mnogo saobraćajnih nesreća - saopštili su iz Hitne pomoći i dodali da je bilo dosta poziva hroničnih bolesnika.

Što se tiče noći, bilo je 22 intervencije na javnom mestu. 😏

- Dogodile su se tri saobraćajne nesreće, dve teške traume. Jedna teška trauma bila je sinoć u Ulici Dragoslava Srejovića, ženska osoba starosti 19 godina, oborena kao pešak. Prevezena je u Urgentni centar - naveli su iz Hitne pomoći, kako piše Telegra.rs, prenosi Pink.rs.

Dogodila se i teška saobraćajna nezgoda na uglu Ulica Vojislava Ilića i Ustaničke. 👇

- U pitanje je pad sa motora, ženska osoba starosti 26 godina sa teškim povredama prevezena u Urgentni centar. U 20.18 časova kod Železničke stanice na Novom Beogradu zatečena je muška osoba, starosti oko 45 godina, koju je udario voz. Naše ekipe su mogle samo da konstatuju smrt - naveli su iz Hitne pomoći.

Autor: Pink.rs