Crveno-beli se razgoropadili

Zvezda je sinoć na stadionu Rajko Mitić pred više od 35.000 navijača razbila Fiorentinu sa 5:0 u generalnoj probi pred start prvenstva. Ekipa Baraka Bahara za svega 3o minuta spakovala je 5 komada u mrežu italijanskog kluba.

Znalo se da je Fiorentina u početnoj fazi priprema, znalo se da su crveno-beli spremni za šampionat, ali ovo niko nije mogao ni da sanja. Zvezda je odigrala poluvreme za pamćenje.

Stoji da italijanski klub ima još mnogo do početka sezone, ali već sledeće sedmice igraće prijateljski meč protiv Njukasla koji će im biti najjača provera tokom priprema. Zvezda je pokazala kako igra visoki presing i kako može da davi protivnika.

Napadači su odradili odlično svoj posao, a pogađali su Kraso, Ivanić, Bukari i Olanjinka 2 puta. Evo golova:

IZVOR: YT / Crvena zvezda

Autor: redportal.rs