3. pobeda u seriji

Košarkaši Olimpijakosa odbranili su titulu prvaka Grčke nakon što je 4. utakmica finala plej-ofa protiv Panatinaikosa prekinuta u 3. četvrtini 😳.

Naime, Olimpijakos je 3 minuta pre kraja 3. četvrtine vodio u gostima kod Panatinaikosa sa 63:35. Međutim, navijači Panatinaikos su tada počeli da prave haos 😱.

Gađali su klupu Olimpijakosa tvrdim predmetima, a potom su usledili i topovski udari i baklje zbog čega su igrači Olimpijakosa pobegli u svlačionicu, prenosi Klix.

Sudije su prvo zatražile od organizatora da se dvorana isprazni. Međutim, čak ni policija to nije mogla uraditi u kratkom roku, pa je odlučeno da se susret prekine ☝🏻.

Neredi na tribinama su se nastavili i posle završetka susreta. Olimpijakosu je dodeljena pobeda, inače 3. u seriji, zahvaljujući kojoj su "pirejci" odbranili titulu prvaka Grčke 🏀.

Autor: redportal.rs