Pobeda u okviru LETNJEG KUPA ☝

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u 1. utakmici Letnjeg kupa ekipu Sočija sa 2:0.

Bila je to 1. utakmica crveno-belih nakon dolaska u Sankt Peterburg. Pored Sočija na turniru učestvuju i ekipe Zenita i Taljaresa. 🧐

Crveno-beli su igrali u meštovitom sastavu, a utakmica je rešena već u 1. poluvremenu. 👇

Zvezda je stigla u vođstvo preko Šerifa Endijaea. Novi igrač u veznom redu Delasio je uputio precizan pas iza odbrane, a Senegalac je, obišavši golmana, doveo crveno-bele u vođstvo u 38. minutu.⚽

IZVOR: YT / TVArenaSport

Ipak samo 6 minuta kasnije Zvezda je duplirala vođstvo, a strelac je bio Lazar Jovanović. Sin legendarnom srpskog napadača Milana Laneta Jovanovića upisao je tako debitantski gol i u najboljem svetlu se predstavio navijačima. ⚽

Crvena zvezda će odigrati još 2 meča, protiv Zenita (8. jul) i Taljaresa (12. jul). ☝

Autor: Redportal.rs