Smederevci donose bodove sa gostovanja ☝☝☝

Fudbaleri Smedereva nastavili su sa sjajnim igrama što su krunisali novom pobedom koja ih je učvrstila na 2. mestu na tabeli Prve lige Srbije, odmah iza vodećeg OFK Beograda.

U utakmici 11. kola Prve lige, na pomoćnom terenu stadiona Rajko Mitić, domaći Grafičar bolje je otvorio utakmicu u poveo je golom Maksimovića iz jedanaesterca u 33. minutu, ali je već 5. minuta kasnije iskusni Stevanović doneo izjednačenje gostima.

Za potpuni preokret u 2. minutu nadoknade nakon isteka regularnih 90 minuta, postarao se mladi Nikola Jovanović, koji je efektnim pogotkom omogućio Smederevcima čitav plen.

Danas se igrala još jedna utakmica 11. kola, a u novosadskom derbiju RFK Novi Sad slavio je 3:1 protiv ekipe Mladost GAT.

Autor: Balša Stupar