Fudbaleri Srbije i Bugarske remizirali su sinoć 1:1

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je nakon meča sa Bugarskom (1:1) da je osvojen veliki bod.

Fudbaleri Srbije i Bugarske remizirali su sinoć 1:1 (0:0) u trećem kolu grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Gol za domaću ekipu postigao je Kiril Despodov u 47. minutu, dok je za Srbiju bio precizan Darko Lazović u 96. minutu.

Reprezentacija Srbije ovim rezultatom pala na drugo mesto u grupi zbog malo lošije gol razlike ali isti broj bodova sa Mađarskom.

Kako analitičari u studiu tako i navijači na mrežama nisu bili zadovoljni nastupom naše reprezentacije koja je po njima bila "ispod nivoa". Sledi nam najbitnija utakmica u kvalifikacijama protiv Mađarske u septembru.

Pozitivna stvar je da se na Evropsko kvalifikuju prve 2 reprezentacije i da po trenutnoj formi i kvalitetu Srbija ima velike šanse da se nađe u prve 2 ekipe.

Autor: Tanjug AP